Béžová látková čtyřmístná pohovka Twilight 372 cm od Hoorns

Nadčasová pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Design pro každý interiér

Design pohovky Twilight je navržený tak, aby se hodil do každého interiéru, ať už je moderní nebo klasický. Čisté linie a jednoduchý tvar dodávají pohovce nadčasovou eleganci. Béžová barva je navíc skvělá volba pro každý interiér. Pohovka Twilight bude vynikat v předsíni, obývacím pokoji i ložnici.

Zaručené pohodlí

Pohovka Twilight je vybavena pohodlným sedákem, který zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Sedák je dostatečně měkký, aby Vás pohodlně podpíral, ale zároveň dostatečně pevný pro pohodlné sezení po celý den. Na pohovce Twilight si užijete čtení knihy i sledování oblíbeného filmu.

Béžová látková čtyřmístná pohovka Twilight 372 cm od Hoorns

Kvalita nade vše

Pohovka Twilight je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Látkové čalounění je pevné a odolné proti opotřebení. Pro lepší zacházení doporučujeme čalounění pravidelně čistit a v případě potřeby impregnovat. K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Béžová látková čtyřmístná pohovka Twilight 372 cm od Hoorns

Rozměry pohovky Twilight

Pohovka Twilight je čtyřmístná a disponuje velkorysými rozměry 372 x 252 x 92 cm. To znamená, že na pohovku se pohodlně posadí celá rodina, ať už se bude jednat o večerní posezení při sledování filmu, nebo sraz s přáteli při kávě a čaji. Pohovka Twilight Vám dává flexibilitu v uspořádání interiéru a poskytne Vám mnoho variant, jak ji využít a kam ji umístit.

Béžová látková čtyřmístná pohovka Twilight 372 cm od Hoorns

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost pořídit si kvalitní a nadčasovou pohovku Twilight. I Vy si zasloužíte odpočinek na čem nejlepším!

Koupit pohovku Twilight