Bílý úložný box iDesign Eco Open – praktická a ekologická volba pro milovníky pořádku


Značka iDesign

Značka iDesign patří mezi přední výrobce domácích doplňků a nábytku. Jejich produkty jsou oblíbené díky své dokonalé funkčnosti a designu. iDesign však dbá nejen na praktičnost, ale i udržitelnost svých produktů.

Ekologická volba

Věří totiž, že i malé volby mohou následně vést k velkým změnám v budoucnosti naší planety. Proto vyrábí své výrobky s ohledem na životní prostředí.

Recyklovaný úložný box Eco je právě jedním z ekologických produktů této značky. Box je vyroben z odolného polypropylenu bez obsahu BPA a lze ho recyklovat.

Praktické využití

Díky jeho kompaktnosti ho využijete na nejrůznější předměty v domácnosti. Skvěle se hodí třeba kancelářské potřeby či koupelnové nezbytnosti. Jeho bílá barva navíc dodá vašemu interiéru na svěžesti.

Nejdůležitější vlastnosti úložného boxu iDesign Eco Open:

  1. Vyroben z recyklovaného polypropylenu
  2. Bez obsahu BPA
  3. Velikost 21,3 x 30,2 cm
  4. Bílá barva

Výhody použití boxu iDesign Eco Open

Použitím úložného boxu iDesign Eco Open získáte nejen praktickou a stylovou věc do vašeho domova, ale také učiníte ekologický krok. Box je vhodný pro různé účely od věcí na stole v pracovně až po kosmetické potřeby v koupelně.

Výhody použití boxu iDesign Eco Open:

  • Jednoduché čištění
  • Skladnost a kompaktnost
  • Dovoluje třídění věcí
  • Praktický a stylový design
  • Příznivá cena

Přemýšlíte nad pořízením praktického, stylového a ekologického boxu na uspořádání vašeho domova? Doplňte si váš interiér o box iDesign Eco Open na adrese www.nabytekprehledne.cz/produkt/bily-ulozny-box-idesign-eco-open-21-3-x-30-2-cm.

iDesign ECO OPEN Storage box white
iDesign ECO OPEN Storage box white