BRW Vitrína Kent EWIT2D2S Kaštan – Stylový doplněk pro váš interiér

BRW Vitrína Kent EWIT2D2S Kaštan je elegantní a vkusným doplňkem pro váš interiér. Její rustikální design se hodí do mnoha stylů bydlení a její bohaté ozdoby vyplní váš domov atmosférou časů dávno minulých.

Provedení

Prosklená vitrína má dvě dveře a v dolní části dvě široké zásuvky. Je vyrobena z lamina v kombinaci s MDF. Panty jsou snažky Hettich a úchytky Siro, což zajistí kvalitu a trvanlivost použitých komponentů. Snadná montáž umožní, aby si ji domů mohl přivézt každý domácí kutil.

Klasický nábytek série KENT

Tato vitrína je součástí klasického nábytku série KENT. Kromě vitríny najdete v této sérii také komodu, jídelní stůl, židle, konferenční stolek a další doplňky. KENT je rustikální design, který v sobě spojuje bohaté zdobení v podobě vyřezávaných lišt, soklů a dvířek, jemných kovových úchytek, fazetovaných hran skel vitrín – to vše mu dodává až historický nádech.

Tento nábytek se hodí zejména do bytů, které mají tendenci k tradičnímu stylu bydlení. S nábytkem série KENT si můžete snadno doma vytvořit atmosféru dávných časů.

Barevné provedení

KENT je dostupný ve dvou barevných provedeních – kaštan a dub Amsterdam. Pro každého, kdo preferuje přírodní dřevo a rustikální design, je tato vitrína tou nejlepší volbou.

Závěr

Pokud máte doma rustikální nábytek a chcete ho doplnit elegantní vitrínou, BRW Vitrína Kent EWIT2D2S Kaštan je dokonalou volbou pro vás. Kromě toho, že vás zaujme svým krásným designem, nabídne také dostatečný úložný prostor pro vaše věci.

Pokud vás tato vitrína zaujala, neváhejte a navštivte stránky bestnabytek.cz, kde si můžete vitrinu objednat.

BRW Vitrína Kent EWIT2D2S Kaštan

Tuto vitrínu můžete mít doma již brzy a vychutnat si každý den její neopakovatelnou atmosféru.