Černý čalouněný noční stolek Fredie – elegantní doplněk do vaší ložnice

Černý čalouněný noční stolek Fredie je skvělým doplňkem pro vaší moderní ložnici. Jeho elegantní design v kombinaci s kvalitními materiály vytváří luxusní atmosféru a udělá z vašeho spánku nezapomenutelný zážitek.

Moderní noční stolek

Díky svému modernímu vzhledu se černý čalouněný noční stolek Fredie stane skvělým prvkem vaší ložnice. Jeho čisté linie a minimalistický design dávají prostor ke kombinaci s různými styly, takže bude skvěle vypadat nejen v moderní ložnici, ale i v tradiční.

Zároveň je noční stolek Fredie velmi praktický. Jeho rozměry jsou 43x43x53cm, což znamená, že se na něj pohodlně vejde vše, co potřebujete mít u postele po ruce. Můžete na něj umístit lampu, knihu, mobil nebo třeba sklenici s vodou. Nikdy se tak nebudete muset probouzet uprostřed noci a hledat světlo nebo pití po celé místnosti.

Provedení: černá eko-kůže / tvrzené sklo černé

Černý čalouněný noční stolek Fredie je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Jeho hlavní část je potažená černou eko-kůží, která dodává celému nočnímu stolku na eleganci a luxusu.

Druhou částí nočního stolku Fredie je tvrzené sklo, které slouží jako dno a zároveň vytváří podstavec. Jeho černá barva dokonale ladí s eko-kůží a dělá z nočního stolku perfektní celek.

Navíc tvrzené sklo je velmi odolné a snadno se čistí. Nemusíte se tak bát, že by se vám na něm usadily nečistoty nebo zanechaly stopy po pití.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 43x43x53cm

Nakonec si připomeňme ještě parametry černého čalouněného nočního stolku Fredie. Jeho šířka je 43cm, výška 43cm a hloubka 53cm. To znamená, že je dostatečně velký, aby se na něj pohodlně vešly všechny vaše věci, ale zároveň dostatečně kompaktní, aby se vešel do menších prostor.

Přesvědčte se sami o kvalitě tohoto nočního stolku a pořiďte si ho ještě dnes na stránkách www.nabyteklevneji.cz za skvělou cenu.

Černý noční stolek Fredie

Závěr

Černý čalouněný noční stolek Fredie je skvělým doplňkem vaší ložnice. Jeho moderní a elegantní vzhled v kombinaci s kvalitními materiály udělá z vašeho spánku nezapomenutelný zážitek. Navíc je velmi praktický a nabízí dostatek místa pro všechny vaše věci.

Přesvědčte se sami o jeho kvalitě a pořiďte si ho ještě dnes za skvělou cenu na stránkách www.nabyteklevneji.cz.