Hoorns Lovecká zelená sametová pohovka Norma o šířce 110 cm pro dva


Hoorns Lovecká zelená sametová pohovka Norma

Designová pohovka Norma Vás okouzlí svým retro stylem. Pohovka je čalouněná sametovou látkou v odstínu lovecké zelené, podnož tvoří čtyři oválné nohy z černě lakovaného dřeva. Pohovka Norma je velmi stylovým a elegantním posezením.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Pohovka Norma je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost. Sametová látka je velmi jemná na dotek a příjemná k sezení. Podnož je vyrobena z pevného dřeva, které zajišťuje stabilitu pohovky.

Velmi snadná údržba

Při pořízení pohovky Norma nebudete muset řešit složitou údržbu. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Díky tomu budete mít pohovku vždy v perfektním stavu.

Detail pohovky

Pro koho je pohovka Norma určena?

Pohovka Norma je ideální volbou pro všechny, kteří hledají stylovou a elegantní pohovku pro svůj byt. Díky své šířce 110 cm je ideální pro dvě osoby, ideální na posedí s partnerem nebo s přáteli.

Kde si pohovku Norma pořídit?

Pokud Vás zaujala pohovka Norma, můžete si jí zakoupit na stránkách velkýnabytek.cz. S reklamací či vrácením zboží Vám poradí kdykoliv rádi.

Pohovka v interiéru