Konferenční stolek CITY v ořechovém provedení s modrými prvky od ASIR – recenze a vlastnosti


Konferenční stolek CITY – recenze a vlastnosti

Konferenční stolek CITY působí velice elegantně a bude zcela jistě vkusným kusem nábytku ve vašem interiéru. Má moderní design a skvěle ladí s ostatním nábytkem v místnosti. Pokud hledáte praktický a zároveň stylový stolek, CITY je pro vás tou správnou volbou.

Úložný prostor

Konferenční stolek poslouží nejen jako stolek, ale k dispozici má i úložný prostor k odložení ovladače, skleniček, hraček, knih a jiných drobností. Najdete zde vše, co potřebujete mít neustále po ruce, a jakýkoliv nepořádek na stolek rychle zmizí.

Dostatečně prostorná odkládací plocha

Odkládací plocha stolku je dostatečně prostorná na váš šálek kávy, čaje či malou svačinku. Pokud rádi relaxujete při sledování oblíbeného filmu nebo seriálu, na stolek si můžete položit popcorn a vychutnat si pohodlněte večer spolu s rodinou a přáteli.

Konferenční stolek CITY

Vysoce kvalitní materiály

Konferenční stolek CITY byl vyroben z melaminem potažené dřevotřísky, která se vyznačuje svou zářivou barvou a snadnou údržbou. Tloušťka dřevotřísky je 18 mm, což zajišťuje stabilitu a pevnost stolku. Plastové nohy zaručují jeho snadné přemisťování, takže si můžete být jistí, že ho snadno přesunete tam, kde ho právě potřebujete.

Barevné provedení

Konferenční stolek CITY je dostupný v atraktivním barevném provedení, které se skládá z ořechového rámu a modrých prvků. Tento kontrast dodává celému stolku výrazný a působivý vzhled.

Pokud se vám konferenční stolek CITY zalíbil a chcete si ho zakoupit, můžete tak učinit na následujícím odkaze: www.nabytekprozivot.cz/produkt/asir-konferencni-stolek-city-orech-modry