Koupelnová skříňka Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax – účelný a stylový doplněk pro vaši koupelnu

Koupelnový nábytek je jedním z nejdůležitějších prvků koupelny. Vybrat ten správný může být opravdu náročné, protože kromě vzhledu je třeba zohlednit také funkčnost a kvalitu materiálu. V případě koupelnové skříňky Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax ale nemusíte dělat kompromisy. Jedná se totiž o účelný a stylový doplněk pro vaši koupelnu.

Vysoce odolný materiál Compact

Koupelnová skříňka Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax je vyrobena z vysoce odolného materiálu Compact. Ten je odolný vůči vlhkosti, poškrábání, otěru a UV záření a také splňuje náročné hygienické požadavky. Díky tomu se jedná o skříňku, kterou využijete po mnoho let bez toho, že by se změnil její vzhled nebo funkčnost.

Krásný design

Navrhování koupelnového nábytku není jen o funkcionalitě, ale také o designu. Koupelnová skříňka Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax se pyšní krásným designem v přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Ten dodá vaší koupelně nejen eleganci, ale také příjemnou a uklidňující atmosféru.

Modulární konstrukce

Koupelnová skříňka Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax má modulární konstrukci. To znamená, že se skládá z komponentů, které jsou dodávány zvlášť. Konkrétně se jedná o skříňku, desku a police. Tuto skříňku si tak můžete přizpůsobit svým potřebám.

Univerzální deska

Deska koupelnové skříňky je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo. To znamená, že můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Tím pádem máte větší volnost v tom, jaký typ baterie a umyvadla si pro svou koupelnu zvolíte.

Různé varianty provedení skříněk

I přesto, že je deska koupelnové skříňky univerzální, je v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo. To se týká skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále jsou k dispozici 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo. Tuto širokou nabídku si vybíráte podle toho, jaký konkrétní typ koupelnové skříňky potřebujete.

Ukázka produktu

Pokud vás zaujala koupelnová skříňka Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax, určitě si ji můžete prohlédnout na stránkách nabytekprehledne.cz. Tam najdete nejen tuto skříňku, ale také spoustu dalšího koupelnového nábytku, který může být dalším skvělým doplňkem do vaší koupelny.

Závěr

Koupelnová skříňka Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci funkčnosti a krásného designu. Díky vysoce odolnému materiálu Compact, modulární konstrukci a univerzální desce je tuto skříňku snadné přizpůsobit svým potřebám. Navíc široká nabídka provedení zajišťuje, že si vyberete právě tu správnou koupelnovou skříňku, která bude dokonalým doplňkem do vaší koupelny.