Křeslo BIZZTOOTTO AVRIL v bílé bouclé – design a pohodlí v jednom kusu


O PRODUKTU

Designové křeslo AVRIL od italské firmy stylového nábytku BIZZOTTO. Křeslo AVRIL tvoří rám z překližky s bouclé povlakem z polyesteru naplněný pěnou. Sedák má krásné bílé provedení. Ocelové černé nohy zajišťují maximální stabilitu, nosnost a pevnost. Krásné křeslo představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu.

Svého času bylo běžné, že v obývacím pokoji dominovalo křeslo či gauč na úkor jiných prvků interiéru, avšak dnes již mnozí designéři volí minimalismus a to, co by ve starých interiérech působilo omšelým dojmem, nyní může být nápadným prvkem. To je přesně případ tohoto designového křesla AVRIL od firmy BIZZOTTO. Jeho elegance a originalita dokonale zapadnou do moderního bydlení. Navíc ho můžete sladit do světlých i tmavých prostor a použít ho v obývacím pokoji či kdekoliv jinde, kde byste si přáli mít jeden stylový a pohodlný kus nábytku.

Křesílko AVRIL má velmi moderní, elegantní a trendy vzhled. Hodí se tak do každého moderního interiéru. Křesílko využijete v obývacím pokoji, předsíni nebo také v ložnici například u líčícího stolku. Jednoduše ho sladíte do světlých i tmavých prostor. AVRIL je k dostání také v dalších variantách.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: kov

Barva nohou: černá

Materiál povlaku: bouclé (polyester)

Výplň: pěna

Barva povlaku: bílá

Rozměry vxšxd: 68x70x76 cm

Výška k sedáku: 46 cm

Výška opěrek: 64 cm

Hustota pěny: sedadlo 28kg/m3; záda 20kg/m3

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutná montáž nohou

Péče: pravidelně vysávat, otírat vlhkým hadříkem.

BIZZTOOTTO AVRIL křeslo