Máslenka z akáciového dřeva od značky Bloomingville Basil: dokonalý kousek pro váš stůl

Praktickou mašlenku oceníte nejenom během snídaně – prodlouží čerstvost vašeho másla a pokud jej skladujete mimo lednici, udrží ho příjemně roztíratelné. Tato od značky Bloomingville je vyrobena ručně z akáciového dřeva v minimalistickém a elegantním stylu, díky kterému bude na stole vynikat.

maslenka z akáciového dřeva od Bloomingville Basil

Krása a praktičnost zároveň

Také vy toužíte po dokonalém snídani? Ne nadarmo se totiž říká, že jde o nejdůležitější jídlo dne. Čerstvé máslo si mnozí z nás užívají jako nezbytnou součást každého správného snídaňového talíře a sáhli bychom po něm i kdykoliv jindy. Proto právě tuto máslenku oceníte doopravdy každý den.

Nádherný a elegantní design této máslenky přitom není všechno, co ji činí tak vynikající. Důležitou roli hraje také materiál, ze kterého je vyrobena – akáciové dřevo. Jedná se o kvalitní materiál, který je odolný a má dobrou trvanlivost. Proto si budete moci užívat dokonalé ráno po ránu.

detail maslenky z akáciového dřeva od značky Bloomingville Basil

Ruční výroba zaručuje originalitu každého kusu

Tento kus je navíc vyroben ručně, což garantuje kvalitu a originalitu každého z nich. Pokud tedy hledáte dokonalou a stylovou máslenku na svůj stůl, není nutné hledat dál – právě jste ji našli.

Navíc si musíte uvědomit, že každá máslenka z akáciového dřeva se může mírně lišit svým odstínem a vzorem dřeva. To však dává každému kusu vlastní nezaměnitelný šarm a jedinečnost, a navíc jen potvrzuje jeho ruční výrobu.

maslenka z akáciového dřeva na podnose od značky Bloomingville Basil

Koupit tento dokonalý kousek na Interierio.cz

Pokud vás tato laskavě vypadající máslenka zaujala natolik, že byste si ji chtěli pořídit, zajděte na naši stránku Interierio.cz, kde si ji můžete koupit.

Vyberte si kousek, který vám bude nejvíce vyhovovat, a užijte si tak dokonalost každého snídani.