Moderní designové závěsné světlo s kovovým rámečkem

Šedé designové světlo Frame od značky Halo Design zaujme svým kovovým, z části perforovaným stínidlem, jehož vnitřní část je tvořena látkou. Třešničkou na dortu jsou mosazně zbarvené detaily, které světlu dodávají na atraktivitě.

Dostupnost a barvy

Toto moderní závěsné světlo je dostupné v šedé a černé barvě. Můžete se podívat také na další produkty z řady Frame, která nabízí také stropní svítidla.

Kde se hodí

Toto nápadité osvětlení perfektně ozvláštní interiér a hodí se do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Stejně tak působí v komerčních prostorech.

Údaje o produktu

Žárovka není součástí balení. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stínidla je šedá.

sede-kovove-zavesne-svetlo-halo-design-frame-6-cm

Vypadá to, že si moderní designové světlo Frame od Halu Design nenechá nikoho chladným. Část stínidla je totiž perforovaná, čímž umožňuje být světlu neutrálním k dekoraci při používání. Tento kovový závěs se hodí do mnoha interiérů od moderních až po tradiční a lze ho umístit kamkoliv můžete představit. Mosazně zbarvené detaily dodávají světlu nádech prémiovosti a dokreslují celkový dojem. Dostupnost v šedé a černé barvě znamená, že budete mít co vybírat pro dosažení vašeho požadovaného vzhledu.

sede-kovove-stropni-svetlo-frame-30-cm

Když budete mít rádi moderní designové světlo Frame, zkuste se podívat také na další produkty ze série Frame. Tato řada nabízí také stropní svítidla v šedé nebo černé barvě.

Pokud hledáte závěsné světlo, které bude vypadat dobře a bude také praktické, můžeme doporučit moderní designové světlo Frame značky Halo Design. Toto světlo je nejen krásné díky jeho designu a mosazným detailům, ale je také praktické díky dírám v stínidlech umožňující odvádět teplo z žárovek. Toto osvětlení se hodí pro mnoho místností, od ložnice až po obývací pokoj nebo chodbu. Takže neváhejte a zkuste tento moderní kousek pro vaši domácnost.

Zdroj: Nabytekhned.cz