Moderní styl Černého jídelního stolu Ragaba TRIVENTI, 80 x 120 cm

Jídelní stůl TRIVENTI oslní tradičními tvary,
které tvoří spolu s moderně pojatým provedením dokonalé duo. Deska je vyrobena z masivního jasanového dřeva s překrásnou strukturou a co se nohou týče, v naší nabídce je najdete v hranaté i oblé formě.

Stůl je nedůležitějším kusem nábytku celého domova,
právě u něj se totiž schází celá rodina. Proto si na jeho návrhu i výrobě dávají designéři Ragaba pořádně záležet!

Čistý a moderní design pro váš jídelní prostor

Jídelní stůl TRIVENTI představuje jedinečný a čistý design, který bude zapadat do každého interiéru. Jeho černá barva dodá vaší jídelně nejen moderní vzhled, ale také vzdušnost a eleganci.

Pokud hledáte stůl, který se dokáže skloubit se všemi dekoračními prvky a vytvořit tak dokonalou jídelní atmosféru, jste na správné adrese. TRIVENTI vyniká také svou velikostí – 80 x 120 cm, což ho činí ideálním pro středně velké a menší jídelny.

Použití nejkvalitnějších materiálů

Jak již bylo řečeno, deska TRIVENTI je vyrobena z masivního jasanového dřeva a nohy z kovového materiálu. Použití nejkvalitnějších materiálů umožňuje stolu snést i vysokou zátěž a zachovat si přitom svůj půvabný vzhled.

Zákaznická spokojenost na prvním místě

Protože stavíme na efektivních procesech a kvalitních materiálech, umíme si také stát za našimi produkty. Proto vám nabízíme 100% garanci na spokojenost. Pokud by vás stůl TRIVENTI neuspokojil, vracíme vám peníze.

Černý jídelní stůl Ragaba TRIVENTI 80 x 120 cm

Koupit stůl TRIVENTI nyní a obklopit se kvalitním a moderním designem při společných jídelních chvílích s rodinou a přáteli.