Nové prkénko na WC – Geberit Smyle plast bílá: elegancí a funkčnost v jednom kousku!

Když říkáte, že chcete mít ve vašem domově všechno dokonalé, pomalu se blížíte k Geberitu. Představujeme vám novou řadu prkének na WC – Geberit Smyle plast bílá. Můžete přestat pátrat, protože už máte našli.

WC prkénko z plastu se softclose (pomalé sklápění) v bílé barvě a délkou sedátka 45 cm.

Už jste unaveni z toho nahlas dunění prkénka po každé návštěvě toalety? S novými WC prkénky od Geberitu už o tom neslyšíte ani slovo. Náš softclose systém zajišťuje, že když prkénko klesne, bude to s naprostým tichem. Sedátko s délkou 45 cm je určeno pro standardní rozměry WC.

WC prkénko Geberit Smyle plast bílá

Sedátko na WC se neobneje jen o tom, jak se dobře sedí. Je to i o tom coz vypadá. S novou řadou Geberit Smyle plast bílá můžete být jisti, že vaše WC bude vypadat prémiově a elegantně. Bílá barva se hodí do každého stylu toalety a bude vypadat skvěle s vaším dlažebním obkladem i umyvadlem.

Zákaznický servis Geberitu je proslulý kvalitou a rychlostí. Zvolili jsme plast, abychom vám mohli nabídnout bezkonkurenční cenu, ale nebojte se, kvalita materiálu je stále na nejvyšší úrovni. Máte nějaké dotazy ohledně našich produktů? Kontatkujte nás přes náš web nebo telefonicky, rádi vám pomůžeme s jakoukoli otázkou.

WC prkénko Geberit Smyle plast bílá s výtahem

Tak co je to tedy, co čekáte? Objednejte si nové WC prkénko od Geberitu Smyle plast bílá ještě dnes a užijte si dokonalý zážitek z každé návštěvy toalety!

Objednat Geberit Smyle plast bílá