Novinka: Červená látková jídelní židle MICADONI COBRA s elegantním designem

Látková jídelní židle Cobra od značky MICADONI rozzáří každý interiér. Nejen že hravě zapadne k jídelnímu stolu ve vašem interiéru, perfektně se ale bude vyjímat i v moderní kavárně nebo v hotelových prostorech. Každého návštěvníka si získá jemným čalouněním s prošívanými detaily a zlatě lakovanou podnoží, která podtrhuje elegantnost sezení. Obohaťte váš interiér o nový kousek, který je v nabídce v řadě barevném provedení!

Perfektní doplněk do každého interiéru

Látková jídelní židle Cobra v krásné červené barvě s elegantním střihem a čalouněním je ideálním doplňkem do každého interiéru. Jeho hravý design, jemné prošívaní a zlaté lakované podnoží dodávají sezení na této židli nezaměnitelný a elegantní vzhled.

Jemné čalounění pro maximální komfort

Čalounění na této židli je velmi kvalitní a jemné na dotek. Při sezení na ní budete mít pocit, jako byste seděli na obláčku. Užijete si tak naprostou pohodu při jídle s rodinou či s přáteli.

Červená látková jídelní židle MICADONI COBRA

Jednoduchá údržba

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Jemné prošívaní a zlaté lakované podnoží

Neváhejte a pořiďte si tuto krásnou červenou látkovou jídelní židli MICADONI COBRA a ozdobte svůj interiér ještě více. Navštivte náš eshop pro více informací a objednávejte co nejdříve!