Praha 4 - Michle, ZAHRADY BOHDALEC

Rodinný bytový areál nabízí celkem 135 moderních bytů v atraktivní části pražské Michle. Nízkopodlažní bytové domy jsou zasazeny do klidné lokality, která je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. V blízkém okolí je hned několik školských zařízení a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Díky tomu, že je ulice určena výhradně pro rezidenty, poskytuje areál klid a dostatek soukromí.

Praha 9 - Vysočany, REZIDENCE U RADNICE

Luxusní bydlení přímo v srdci Prahy 9. To je Rezidence U Radnice. Byty v patrech mají balkony nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Nerušenou relaxaci a klid zajistí unikátní privátní park ve vnitrobloku. V ceně jsou dřevěná eurookna, luxusní koupelny či dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Na výběr jsou i byty s klimatizací.

Praha 9 - Libeň, HARFA DESIGN RESIDENCE

Designový bytový dům přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B Českomoravská. Ve vysokém standardu nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním v celém bytě, kvalitní posuvná hliníková okna s trojskly či luxusní designové koupelny. Harfa Design Residence je skvělou volbou jak pro mladé lidi preferující metropolitní styl života, tak i pro investory.

Praha 4 - Kamýk, NAD MODŘANSKOU ROKLÍ

Rodinné bydlení v moderních bytových domech v atraktivní zabydlené lokalitě blízko přírodního parku Modřanská rokle. O byty v této lokalitě je veliký zájem, proto v nabídce zbývají již jen menší byty vhodné pro mladé i na investici. Pro ty, kdo dávají přednost ekologii, jsou na výběr i byty s řízeným větráním, které zajistí zdravější prostředí, a navíc uspoří energii na vytápění.

 

Praha 5 - Smíchov, REZIDENCE NA BERTRAMCE

Nově dokončený komorní rezidenční projekt jen s 41 byty v tom nejkouzelnějším koutu Prahy. To je Rezidence Na Bertramce. Byty v nejvyšším patře okouzlí velkými střešními terasami, které nabízejí to nejcennější – naprosté soukromí a výhled do zeleně a na historickou Prahu. Všechny jednotky jsou vybaveny předokenními žaluziemi. Přestože je projekt zcela dokončen, mají stále zájemci možnost vybrat si ze široké škály dekorů podlah a vnitřních dveří pro individuální sladění interiéru.

 

Latest Posts
>