Nový přírůstek do obývacího pokoje: Červený TV stolek Mistral 232


Kolekce Mistral

Kolekce Mistral byla navržena již v roce 1991 a dodnes se vyrábí v původní továrně v Hammelu v Dánsku. Její nadčasový design totiž stále nevychází z módy.

Unikátní dvířka z tkaniny

Tento minimalistický TV stolek má unikátní dvířka z tkaniny. Uvnitř tedy můžete skrýt své reproduktory nebo elektronická zařízení. Tkanina umožňuje, aby se zvuk dostal ven a zařízení se stále mohlo ovládat dálkovým ovladačem, aniž byste museli otevírat dveře.

Výborný způsob, jak udržet vaši domácnost v pořádku a přitom neztratit ze zvukové kvality vašich elektronických zařízení!

Elegantní design

Nábytek má také zaoblené přední hrany a elegantní rukojeť, kterou navrhl známý designér Jacob Jacobsen. Tyto TV komody lehce zapadnou do moderního minimalistického obývacího pokoje a dodají interiéru jiskru.

Pocit elegance a stylu se snadno dostane do vašeho obývacího pokoje.

Kde mám najít mistral 232?

Tento konkrétní červený TV stolek se jmenuje Mistral 232 a najdete ho na stránkách Interierio.cz. Pokud však nejste fanouškem červené barvy, můžete si vybrat z různých barev dřeva a laminátů.

Nahlédněte na stránky a najděte ten pravý kousek nábytku pro váš obývací pokoj!

Červený TV stolek Mistral 232

Získejte nadčasový design Mistral 232 pro svůj obývací pokoj a přidejte do něj kus snového nábytku, který zapadne do jakéhokoli interiéru. S jeho unikátními dvířky z tkaniny a zaoblenými předními hranami bude Mistral 232 krásným a praktickým doplňkem vašeho obývacího pokoje.