Nový studentský pokoj PRUDHOE 2 v barevném provedení černá/dub artisan s 5 letou zárukou


Vzorová sestava studentského pokoje

Uvádíme pouze jako ilustrativní příklad jedné z možných sestav, kterou lze poskládat z jednotlivých segmentů. Jednotlivé díly si je možno vybrat a koupit každý zvlášť.

Příkladová sestava zahrnuje:

  • policový regál 3D (šxvxh): 80 x 170 x 39 cm
  • televizní stolek 160 (šxvxh): 160 x 50 x 39 cm
  • police (šxvxh): 80 x 50 x 23 cm
  • police 2D (šxvxh): 80 x 50 x 25 cm
  • regál 2D2S (šxvxh): 60 x 170 x 39 cm
  • psací stůl (šxvxh): 120 x 75 x 46 cm

Barva: černá/dub artisan

Nožky a úchytky: černá

Výška nožek: 12 cm

Materiál: lamino 16 mm, ABS hrany, nožky: kov

Sektor disponuje systémem tichého dovírání.

Dodáváno v demontu.

Záruka 5 let.

Ta nejlepší volba pro Váš studentský pokoj! Nová série PRUDHOE 2, nabízí úsporná cela, která uspokojí i ty nejnáročnější studenty. Sestava nábytku je sestavena tak, aby fungovala jak jako úložný prostor pro všechny Vaše věci, tak i pro snadnou a pohodlnou relaxaci a studium. Celá sestava je pokryta lamino povrchem, který odolává každodennímu opotřebení a zároveň zaručuje snadnou údržbu.

Proč zvolit PRUDHOE 2?

V první řadě proto, že nabízí maximální skladnost díky unikátnímu modulárnímu systému, který umožňuje poskládat Vaší vlastní sestavu a vytvořit tak zcela originální řešení.

Dále tento nábytek nezůstává pozadu ani v estetické stránce. Barevné provedení v černé a dub artisan barvě je moderní a elegantní zároveň. Černé nožky a úchytky jsou skvělým doplňkem, který lze snadno kombinovat s jinými barevnými prvky v místnosti.

Silnou stránkou je samozřejmě i záruka, kterou poskytujeme na 5 let. To dokazuje naši důvěru v kvalitu našeho produktu a zároveň zajišťuje Vám klid a jistotu. Pokud tedy hledáte ideální řešení pro svůj nový studentský pokoj, PRUDHOE 2 je volba, která Vás rozhodně nezklame.

Studentský pokoj PRUDHOE 2

Nezapomeňte si prohlédnout naši v nabídku dalších výrobků pro váš pokoj, aby vaše místnost byla co nejvíce přizpůsobena pro vás, připravili jsme pro vás doplňkové výrobky, jako ohřívač vody, zrcadlo a další.

Pokud hledáte kvalitní výrobu nábytku, nemůžete minout naší nabídku. Objednávky lze realizovat přímo z našeho webu nebo prostřednictvím e-mailu. Při objednávce nad 10000Kč je doprava zdarma. Spolehněte se na zkušenosti odborníků a náš příjemný a rychlý zákaznický servis.

Neváhejte tedy a objednejte si svůj nový studentský pokoj PRUDHOE 2 již dnes!

Zde si můžete tento studentský pokoj objednat ještě dnes!