Šatní skříň Juraj 150 s unikátním řemeslným zpracováním (artisan)

Nyní za akční cenu!

Šatní skříň Juraj je výjimečná nejen pro svoje rozměry, ale také díky unikátnímu řemeslnému zpracování (artisan). Tato skříň poskytne dostatek úložného prostoru a je vhodná pro velké množství oblečení.

Rozměry skříně jsou 150 cm na šířku, 61 cm na hloubku a 215 cm na výšku. Její hmotnost činí 142 kg. Skříň je vyrobena z laminovaných desek o tloušťce 16 mm. Typ lemování hran je PVC dýha a černá maskovací páska.

Skříň disponuje posuvnými dveřmi, které jsou poháněny hliníkovými pojezdy. Ty jsou osazeny ložiskovými kolečky typu FAST. Rukojeť na dveřích je plastová a má délku 120 mm. Skříň stojí na kovových nožičkách o výšce 10 cm.

Materiál z jakého je skříň vyrobena se nazývá DTDL, což jsou laminované dřevotřískové desky povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržbu skříně lze provádět běžnými k dostupnými prostředky. Je nutné postupovat dle návodu použití a používat měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů, je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž skříně je možné provést samostatně dle přiloženého návodu. Nábytek je dodáván v demontu a obsahuje veškeré kování potřebné k sestavení skříně.

Pokud vás tato skříň zaujala, na stránkách kupsinabytek.cz ji můžete zakoupit za akční cenu. Tuto jedinečnou skříň můžete mít u sebe doma během několika dnů.