Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti interiérového designu, od návrhu po realizaci. Provádíme návrh, realizaci i stavební úpravy komerčních i soukromých nemovitostí, pouze jedné místnosti či komplexní řešení interiérů „na klíč". Individuální projekt zahrnuje také výběr barev, materiálů a dekorací.

Nabízíme:

Základní výkresy

3D vizualizace

Výběr materiálů

Proč si vlastně nechat zpracovat interiérový design?

Řada lidí se při zařizování interiéru zkrátka spolehne na svůj cit a rozmístí dekorace, nábytek a veškerá zařízení tak, jak se jim zamane. Bohužel se přitom velmi často dopouští chyb, a to leckdy i velmi elementárních, kterých se lze najmutím profesionála snadno vyvarovat. Nevhodně uspořádaný prostor může negativně ovlivňovat kvalitu života – například v něm může špatně cirkulovat vzduch, hůře se vytápí, špatně se v něm pohybuje, je v něm méně místa, než by mohlo být, je špatně osvětlený a celkové náročný na údržbu. Naši designéři nejenže okamžitě vyřeší takové problémy praktického rázu, ale navíc dodají vašemu bydlení estetickou fazónu, která jej promění takřka v umělecké dílo.

Pokud designu sami nerozumíte, nedopouštějte se zbytečných chyb při zařizování svého domova. Konzultujte naše návrháře a odměnou vám bude praktický i krásný interiér, v němž se budete cítit skutečně doma!

Důvody pro oslovení našich interiérových designerů

  • Nabízíme nevšední design;
  • Používáme moderní materiály a technologie;
  • Osobní přístup ke každému zákazníkovi;
  • Vysoká kvalita provedení;
  • Rychlost a spolehlivost;
  • Autorský dozor.

Budeme se věnovat každému detailu

Estetický, funkční, harmonicky sladěný a promyšlený až do nejmenších podrobností – právě tak bude vypadat váš interiér, svěříte-li jeho navrhování do rukou našich specialistů. Nečekejte žádná šablonovitá řešení, každý z našich interiérů je originálem, pečlivě přizpůsobeným vašim potřebám, představám i dispozici prostoru samého. Výsledkem bývá pokaždé oboustranná spokojenost – my máme radost z dobře odvedené práce a vy se můžete těšit z nadčasově řešeného interiéru, kde se vám bude po dlouhá léta dobře žít a pracovat.

Zveme vás ke vzájemné spolupráci

Věříme v oboustrannou komunikaci a rádi se budeme věnovat veškerým vašim návrhům. Nebojte se v jakékoliv fázi do celkového designu zasahovat a přicházet s vlastními nápady či připomínkami. Vše s vámi prodiskutujeme a přizpůsobíme tomu své výstupy. Interiér je to koneckonců váš! Veškeré změny si můžete okamžitě prohlédnout díky naší 3D vizualizaci a mít tak okamžitou jistotu o konečné podobě projektu.

V naší nabídce naleznete bohatství barev, materiálů i dekorativních prvků, které můžeme zakomponovat do celkového designu podle vašeho návrhu. Staňte se s námi spolutvůrcem svého ideálního bydlení!

Neznáme malé nabídky

Nebojte se za námi přijít třeba s žádostí o pouhé drobné úpravy vašeho domova. Jsme schopni zcela profesionálně vyhovět každé zakázce, od těch nejdrobnějších až po veliké projekty. Máme za sebou například komplexní řešení interiéru autosalonu, ale také interiéry pokojíků na studentských kolejích či prostorový design vnitřku kavárny. Jsme tedy schopni věnovat se jak klientům z oblasti průmyslu, tak jednotlivcům, toužícím zkrášlit svůj dům, byt, či třeba jen jednu jedinou místnost.

Trend, nebo tradici?

Ať již patříte k vyznavačům přísných moderních linií a minimalistického stylu, nebo máte raději bohatství tradičního ornamentu a chcete dodat svému příbytku historický nádech, naši specialisté dokáží zvládnout obojí a ještě mnohem více. Nebojte se oslovit nás i s netradičními požadavky, garantujeme vám, že v každém případě poskytneme originální řešení, které vyhoví jak vašemu vkusu, tak veškerým parametrům komfortního bydlení.

Garantujeme kvalitu materiálu i celkového provedení

Spolupracujeme s dodavateli prvotřídních materiálů i interiérových doplňků, takže se není třeba obávat, že by z hlediska kvality provedení vašemu projektu cokoliv scházelo. Jakmile se dohodneme na konečné podobě vašeho bydlení, pustí se do práce kvalifikovaní řemeslníci a nad zdárným průběhem celé záležitosti bude až do konce vykonávat autorský dozor náš designér. Hotovo bude dříve, než se nadějete, kvalitní výsledek zato přetrvá roky.

Unikátní řešení pro každý interiér – dokážeme proměnit váš byt, dům či pracoviště k nepoznání. Rychle, kvalifikovaně, s garancí kvalitního provedení. Vsaďte na naše zkušenosti s realizací soukromých i průmyslových interiérů a buďte si jisti výsledkem, jenž bude odpovídat vašim představám!

>