Projektová dokumentace stavby je nezbytně nutným předpokladem pro získání stavebního povolení a zahájení stavebních prací. Architektonické návrhy a projekty konstrukčních řešení zpracováváme v souladu se stavebním zákonem.

ŠEST LET ZKUŠENOSTÍ

V oblasti stavebnictví se pohybujeme dostatečně dlouho na to, abychom se vyznali ve veškeré nutné administrativě, v níž by se naprostý laik musel dlouho a složitě orientovat. S úřady komunikujeme hladce a rychle – s námi se vyhnete zbytečnému zpoždění.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Každý klient a každý dům je jedinečný, a tímto pravidlem se za všech okolností řídíme. Přizpůsobujeme se specifickým požadavkům, které reflektujeme v detailní dokumentaci a jejích případných úpravách. Neváhejte se na nás obracet s dotazy či nadstandardními požadavky – jsme zde pro vás.

GARANTUJEME RYCHLOST I KVALITU

A to nejen u samotného provedení stavby, ale i u její dokumentace. Profesionalita, pozornost vůči i těm nejmenším podrobnostem, a žádné zbytečné průtahy – na kvalitě odvedené práce si velice zakládáme a termín je pro nás ve všech případech zavazující.

Dokážeme perfektně sladit jak individuální požadavky klientů, tak nároky kladené územním plánem, a obstarat tomu odpovídající architektonický návrh stavby.

Objednejte svůj dům právě u nás!

Строительство в Чехии

Dobrý architektonický návrh je páteří stavební dokumentace projektu

Zajistíme architektonický návrh, který bude v dokonalém souladu s vašimi představami i specifickými požadavky dané lokality i územního plánu co se týče vnějších i vnitřních dispozic.

Na základě důkladného seznámení se s pozemkem vám navrhneme optimální řešení, seznámíme vás s grafickou vizualizací, případně nabídneme několik alternativních řešení. Můžete si být jisti, že naše návrhy respektují veškeré nároky na technickou kvalitu i estetickou hodnotu.

Zařídíme vám jednostupňovou projektovou dokumentaci

Jednostupňová projektová dokumentace je dokumentem, který by měl být v drtivé většině případů naprosto dostačujícím ke stavbě rodinného domu.

V podstatě představuje propracovanější dokumentaci pro stavební povolení, ještě detailněji rozvedenou o podrobnosti, nalezené v takzvané dokumentaci k provedení stavby.

Není třeba zatěžovat vás mnoha technickými detaily - součástí našich služeb je i vyřízení tohoto dokumentu, který umožňuje hladký průběh prakticky každé stavby.

Ušetřete čas a vyhněte se zdlouhavé a složité administrativě.

Oslovit se stavbou nás znamená úsporu času i energie při vědomí, že váš projekt je v těch nejlepších rukou a ve včasném termínu bude dokončen!

>