Ve společnosti MA Construction provádíme kompletní rekonstrukce na klíč (průmyslových, občanských i bytových staveb). Rekonstrukce budov je vždy delikátní záležitost, kterou jsme schopni dokonale zrealizovat jak v souladu s přáním zákazníka, tak v souladu se všemi požadavky na kvalitu.

Provádíme následující typy prací:

  • Renovace starých budov
  • Výstavba nových inženýrských sítí
  • Výměna svislých konstrukcí
  • Přestavba domu, bytu
  • Dokončovací práce

Proč právě my?

  • Odborná přestavba
  • Kvalifikovaní a prověřené specialisté
  • Individuální přístup
  • Vysoká kvalita poskytovaných služeb
  • Dodržování termínů

Provádíme celkové rekonstrukce nemovitosti například při změně účelu užívání nebo v případě poškozené či zničené nemovitosti. Rekonstrukce provádíme i v následujících případech - změna rozměrů budovy, přestavba, nástavba dalších podlaží atd.

V případě rekonstrukce na klíč jsme zkrátka nejlepší

Přes 110 zhotovených projektů nejrůznější složitosti, více než 60 spokojených zákazníků napříč Evropou a tým specialistů, které jejich práce baví a vykonávají ji s maximální mírou zodpovědnosti. Naše zákazníky nikdy neodbydeme a jejich přání se snažíme vyplnit v nejvyšší možné míře – a to i taková, která by možná jinde označili za neuskutečnitelná.

V oboru rekonstrukce na klíč máme zkušenosti jak s rekonstrukcemi standardními, tak s těmi sofistikovanějšími, vyžadujícími obzvláštní respekt ke kontextu okolní zástavby, tradici a historické hodnotě. Lze nám proto naprosto bez obav svěřit i projekty takovéhoto rázu.

Důvěřujte prověřené společnosti, která má za sebou bezpočet perfektně odvedených staveb.

Nabyté zkušenosti neustále uplatňujeme, své postupy zlepšujeme a s každým projektem se snažíme nadále zvyšovat laťku kvality.

Staňte se dalším z našich spokojených zákazníků!

Provádíme rekonstrukce bytů na klíč v perfektní kvalitě

Každá rekonstrukce je citlivou záležitostí, při níž se téměř pokaždé vyskytnou nějaké komplikace. Díky dlouhodobým zkušenostem dokážeme naštěstí většinu z nich včas předvídat a vše zařídit tak, aby byl průběh prací co nejhladší.

Pokud se rozhodnete přenechat rekonstrukci vašeho bytu nám, můžeme vám garantovat dobře odvedenou práci v co nejkratším čase při co nejvyšší minimalizaci nákladů.

Obstaráme vše od projektové dokumentace a veškeré administrativy přes vlastní práci až po zametení posledního smítka před předáním zbrusu nového bytu. A to tak, aby byl váš přechod k novému bydlení zcela bez starosti.

Rekonstrukce domů na klíč je pro nás radost

Rádi citlivě vracíme zanedbaným domům původní krásu a přitom nezapomínáme ani na moderní komfort. Zajišťujeme kompletní i rekonstrukce exteriéru i interiéru u domů všech typů, materiálů i stáří.

Bytová jádra, koupelny, pokoje, půdní a sklepní prostory uvnitř, zateplení, izolace, fasáda, nová okna, střecha a dveře zvenčí – dokážeme proměnit i sebezchátralejší a zruinovanou nemovitost v bydlení nejvyšší kvality, splňující veškeré požadavky současného bydlení a zároveň si zachovávající původní charakter.

Jsme zároveň schopni i důkladné přestavby, přidání dalšího patra, změny dispozice a dalších úprav, které váš dům promění takřka k nepoznání.

Neváhejte vdechnout stárnoucímu domu nový život.

Zdařilá rekonstrukce dokáže prodloužit jeho životnost na další desítky let dopředu – a jiné než zdařilé u nás neděláme.

Předložte nám váš projekt, nechte se nezávazně informovat o rozsahu potřebných prací a objednejte rekonstrukcí!

Svěřit nám váš projekt je sázka na jistotu

Zvolit si řešení rekonstrukce na klíč znamená ušetřit si nesmírnou spoustu starostí s organizací práce a nepředvídatelnými okolnostmi. Spolehnout se pouze na vlastní síly, případně na síly několika subdodavatelů a řemeslníků může být vyčerpávající a zabrat mnohem více času, než bylo původně v plánu.

Vyberete-li si nás pro vaši rekonstrukci, odpadne vám veškeré vyjednávání, papírování i námaha s celou peripetií spojená. Zároveň se nemusíte bát, že by se vše nadmíru protáhlo. Včasné dodržení termínu dokončení vám můžeme garantovat.

Navíc si můžete být jisti, že na projektu pracují skuteční profesionálové, pro něž je kvalitně odvedená práce nejen samozřejmostí, ale takřka osobní záležitostí.

Vsaďte při vaší rekonstrukci na nás.

Práce odvedená rychle, kvalitně, v termínu a za optimální cenu.

Jsme specialisty ve svém oboru, kterým nejsou vaše individuální přání na obtíž – spojte se s námi třeba ihned a přeptejte se na cokoliv, co vás zajímá!

>