V MA Construction provádíme stavební a montážní práce. Dodáváme stavby na klíč nejrůznějšího typu, ale také široké spektrum doplňkových prací. Součástí našich služeb jsou například:

  • Zemní práce
  • Montáž betonových, železobetonových a dřevěných stavebních konstrukcí
  • Izolační a zateplovací práce
  • Pokrývačské práce
  • Pokládka podlah
  • Montáž technologického vybavení

Proč právě my?

Práce jakékoliv složitosti

Kvalifikovaní a prověření specialisté

Individuální přístup

Vysoká kvalita poskytovaných služeb

Dodržování termínů

Nebojte se za námi přijít s originální vizí vašeho bydlení. Složitost pro nás není překážkou - díky našim dlouhodobým zkušenostem jsme schopni dovést do konce i projekty, které by většina dodavatelů označila za takřka nemožné. Zkontaktujte nás s vaším projektem a společně se pustíme do díla.

Dodáváme stavby na klíč kvalitně a přesně podle přání

Svěříte-li nám vaši stavbu, můžete očekávat profesionální jednání a včasné dodání hotové stavby. Kvalita pro nás není pouze prázdným termínem, nýbrž závazkem vykonávat každou práci tak, aby v každém ohledu splnila zadání a vyhověla přitom všem funkčním standardům, jakož i standardům komfortu a výdrže. Váš projekt s vámi projdeme od A do Z, v případě potřeby poskytneme odborné poradenství, pomůžeme zařídit veškerou projektovou dokumentaci i stavební povolení a pak se dáme do práce. Nejpozději ve stanoveném termínu budete mít v rukou klíče od vašeho bydlení.

Mezi našimi projekty na klíč se zaručeně najdete

A pokud ne, rádi vyjdeme vstříc vaší vlastní představě o bydlení. Naše nabídka nicméně zahrnuje domy prakticky všech typů, které vyhoví takřka každému vkusu. Domy zděné, kamenné, montované, dřevostavby, bungalovy, domy patrové, chaty, chalupy a mnoho dalších staveb plně vyhovujících všem měřítkům provedení i energetické úspory, dokonce včetně domů plně ekologických. Nenajdete-li u nás přesto to, co jste hledali, jsme schopni vám na míru zrealizovat bydlení dle vašich přání, neváhejte nás proto kontaktovat.

Pořízením novostavby na klíč se zbavíte starostí

Od momentu podepsání smlouvy se nemusíte o nic starat. Veškerá organizace je od té chvíle zcela v naší režii a vy si ušetříte si čas, námahu a starosti s koordinací celé stavby, načež se pouze nastěhujete. Předem sjednaná cena, žádné neočekávané náklady, garance včasného dokončení.

Pokud ale nechcete, nemusíte nechávat vše pouze na nás. Na klíč vám dodáme třeba pouze základovou desku či hrubou stavbu, jejíž dokončení si již zajistíte sami. Pokud budete nicméně potřebovat další podporu, jsme schopni přispět vám na pomoc s pestrou paletou doplňkových prací, ať se jedná o montáže, zemní práce, pokrytí střechy, pokládku podlahy, zateplovací práce a mnoho dalšího – viz naše nabídka.

Přenechte nám veškeré starosti se stavbou a přijďte do hotového domu, nebo si od nás nechte zhotovit na klíč jen hrubou stavbu a pusťte se do díla sami. Kdyby se vám cokoliv nedařilo, jsme schopni vám s veškerými doplňkovými pracemi pomoci.

Dodáme i levné stavby na klíč a na provedení přitom neslevujeme

Rozhodnete-li se při stavbě domu pro naši společnost, můžete si být jisti optimálním poměrem ceny a kvality. Dokážeme vám nabídnout dokonce domy na klíč za cenu pohybující se okolo 1,5 milionu, na jejichž pořízení již lze pořídit velice dostupnou hypotéku. V rámci realizace vyhovujeme rovněž nárokům na nízkou spotřebu, takže vám naše stavby mohou šetřit peníze ještě na dlouhá léta dopředu. Pořízení levného domu u nás rozhodně neznamená, že svou práci odbudeme. Naši zaměstnanci jsou specialisté ve svém odboru, pro něž je každá, i ta sebemenší zakázka věcí prestiže. Můžete proto očekávat perfektní provedení, které si co do kvality nezadá ani s provedením u domů mnohem dražších.

Reality na klíč zajišťujeme
k nejvyšší spokojenosti

Na trhu se pohybujeme již několik let, máme za sebou více než 110 projektů a přes 60 spokojených zákazníků nejen v České republice, ale po celé Evropě. Není se proto třeba obávat, že svou stavbu svěřujete do rukou začátečníkům. Dlouhodobé zkušenosti jsme nasbírali při realizaci mnoha typů staveb, ať již se jednalo o rodinné domy, vilové domy, byty či průmyslové objekty. Uskutečnili jsme rovněž mnoho zdařilých rekonstrukcí, včetně rekonstrukcí historických budov – složitost realizace pro nás tím pádem není žádnou překážkou.

Na ceně projektu nezáleží – ke všem stavbám i pracím přistupujeme s maximální zodpovědností a profesionalitou. Neexistuje pro nás menší a větší zákazník. Ozvěte se nám a my vše zařídíme podle vašich představ!

>