Bohatá nabídka domů takřka každého typu

Kompletní realizace celého projektu

Vstřícný, prozákaznický přístup

Provádíme práce vší složitosti

Zaměstnáváme zkušené stavební specialisty

Ručíme za dodržování termínů

Dodáváme domy na klíč v té nejlepší kvalitě a v dostupné cenové relaci. Portfolio naší stavební firmy dokáže více než uspokojit běžnou poptávku, provádíme ale také individuální projekty, které realizujeme na míru.

Proč volit domy na klíč od nás?

Jak stavbám na klíč, tak rekonstrukcím a interiérovému designu se věnujeme již přes 6 let. Za tu dobu jsme nasbírali obrovský objem vědomostí a zkušeností teoretického i praktického rázu, díky nimž se nám daří každou novou stavbu kvalitativně posouvat dále než tu předchozí. V současnosti za sebou máme přes 100 projektů od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější, a bezpočet zákazníků, kteří mohou kvalitu naší práce dosvědčit.

Svěřit své bydlení do rukou nedůvěryhodných firem znamená přidělat si starosti na roky dopředu. S námi máte jistotu kvalitního provedení – dejte na naše zkušenosti i na pozitivní ohlasy zákazníků!

Provádíme výstavbu domů na klíč ve všech variantách

V našem katalogu naleznete prakticky všechny myslitelné typy domů, ve všech cenových relacích, a z nejrůznějších materiálů, v jejichž výběru vám případně pomůžeme se zorientovat. Pasivní i nízkoenergetické, dřevostavby, přízemní, patrové, chaty i chalupy – seznámíme vás s přednostmi každé stavby a společně vybereme tu pravou pro vás.  Pakliže vás žádná položka zcela neosloví, jsme schopni zajistit vám také projekt na míru, k němuž vypracujeme projektovou dokumentaci zcela odpovídající vašim představám.

Stavbu domu na klíč zajistíme buď od A do Z, nebo
jen v míře, v jaké budete chtít

Ti, kteří k tomu mají potřebné zkušenosti, založení a trpělivost, často volí stavbu svépomocí, místo kompletního řešení na klíč. Pohnutky k tomu jsou nejrůznější, od snahy ušetřit po touhu vlastnoručně se podílet na realizaci svého domova. Přání takových klientů respektujeme, zároveň jim ale nabízíme pomocnou ruku při kterékoliv fázi realizace domu, s níž by si náhodou nevěděli rady.

Spolupráci můžeme navázat i v jednotlivostech, jakými jsou:

Vypracování projektové dokumentace

Příprava základové desky

Zemní práce

Hrubá stavba na klíč

Pokrytí střechy

Jakákoliv práce podle vašich specifikací

Samostatnost, soběstačnost a kutilství jsou vlastnosti, jichž si je třeba cenit a podporovat je. Klidně se pusťte do stavby svépomocí a my vám při tom podáme pomocnou ruku, kdekoliv to budete potřebovat!

Vaší snaze ušetřit nevychází vstříc žádná stavební firma? Levné domy na klíč pořídíte u nás!

Dovedeme vyhovět i klientům s omezenějším, ba dokonce velmi omezeným rozpočtem, kteří chtějí levně bydlet, ale zároveň nechtějí rezignovat ani na otázku kvality jejich budoucího domova. V naší nabídce se snažíme za všech okolností nabízet domy v optimálním poměru ceny a kvality. Neslibujeme zázraky a u levnějších domů je samozřejmě nízká cena zpravidla podmíněna prostorovým uskromněním, můžeme ale zaručit, že na kvalitě provedení v žádném ohledu šetřit nebudeme.

Postavíme vám i ty nejlevnější domy na klíč

Dokážeme Vám postavit i takové domy, jejichž cena se dokáže vejít pod hranici 1,5 milionu korun. Na domy v této cenové relaci lze získat velice výhodné a dostupné hypotéky, na něž pohodlně dosáhnou i lidé s nižšími platy! Navíc jsou projektovány nejen s ohledem na minimalizaci stavebních nákladů, ale i na minimalizaci následujících nákladů provozních. Právě jeden takový dům vám na klíč postavíme!

Chápeme, že nechcete utratit veškeré peníze, jen abyste měli střechu nad hlavou – pořízením našich levných domů vám nic takového nehrozí. Nezadlužujte se zbytečně a uspořte, abyste mohli žít svůj život – volte naše levné novostavby!

Obstaráváme projekty domů na klíč levně a bez zbytečných průtahů

Dá se říci, že domy v naší nabídce známe do poslední cihly. Každý z nich je detailně zdokumentován a popsán do posledního detailu a s touto znalostí se pojí taktéž odbornost praktická, vytříbená stovkami a tisíci hodin poctivé práce. Nehrozí tak, že bychom při stavbě tápali. Pro vás to znamená kromě toho, že budete mít kromě jistoty o včasném dokončení stavby (navíc smluvně pojištěné) také jistotu o výhodné ceně! Některé firmy mohou až příliš zohledňovat nečekané náklady způsobené vlastní neznalostí či neodborností v konečné ceně stavby. To vám u nás nehrozí – jako jsme si jisti vlastními schopnostmi, tak jsme si jistí také tím, že je dokážeme efektivně využívat bez nadbytečných nákladů, které řada jiných raději uvaluje na bedra zákazníka.

Váš barák na klíč vám postaví mistři „od fochu“

U nás můžete mít jistotu, že práce na vašem projektu se ujmou profesionální a zkušení řemeslníci s roky praxe a schopností vyrovnat se s řadou komplikací i nenadálých situací, které občas vzniknou při každé stavbě. Věřte, že žádná stavba, včetně těch nejmenších pro nás není pouhým číslem, které chceme mít co nejdříve z krku. Kvalitu provedení nechápeme jako prázdným pojem, kterým se u nás pouze oháníme, ale jako osobní metu, kterou se snažíme neustále nejen naplnit, ale i překročit podle svých nejlepších možností.

Nepřistupujeme k práci tak, že ji co nejrychleji odbydeme a jdeme dál. Tam, kde je třeba něco vyladit, nešetříme vlastním časem a energií, abychom dodali co nejlepší výsledek! Spolehněte se na nás!

Nejlepší domky na klíč jsou ty, které si vypipláte s námi

Neváhejte k nám přijít také s vlastním projektem svého vysněného bydlení. Naši architekti a designéři jej s vámi projdou krok po kroku a navrhnou vám eventuální zlepšení. Dokážeme vám také sami vypracovat dům na míru podle vašich představ od sklepa až po půdu, a to včetně interiérového designu. V jakékoliv fázi pak budete moci do podoby svého bydlení zasáhnout, a to do těch nejmenších detailů. My jsme zde, abychom přispěli odbornou radou, konečné slovo ale bude vždy patřit vám – koneckonců jde o váš vlastní dům. Jakmile budete mít jasno, přikročíme k samotné realizaci. I během ní budete mít nadále možnost do podoby domu zasahovat, pokud někde spatříte prostor pro zlepšení podle vašich představ.

Myslíme na přírodu i na vaše úspory – stavíme nízkonákladové domy na klíč

Ať již jste motivováni touhou uspořit na vytápění, nebo se snažíte minimalizovat svou ekologickou stopu, nízkonákladové domy dokáží obojí. Náklady na energie a spotřebu při bydlení jsou nesrovnatelně nižší oproti běžné stavební produkci, o starších domech ani nemluvě. Nízkonákladovost těchto domů je zajištěna především použitým materiálem a také kvalitou tepelné izolace – tvarově ani dispozicemi se nemusí lišit od domů, jež jste zvyklí vídat. Možná právě stavba tohoto typu je tou šťastnou volbou pro vás!

Nízkonákladový dům představuje úsporu pro přírodu i vaši peněženku – buďte předvojem ekologického bydlení a pořiďte si jeden takový u nás!

Nabízíme typové domy na klíč, které není problém ještě upravit

Jak již jsme zmínili, paleta domů, které jsme schopni zrealizovat, je prakticky nevyčerpatelná. Typové, nebo chcete-li katalogové domy, tvoří její podstatnou část. Pořízení jednoho takového domu s sebou nese bezpočet výhod. V první řadě jde o domy ozkoušené jak staviteli, tak jejich obyvateli, nehrozí u nich tedy žádná neočekávaná překvapení. Rychlost jejich výstavby je rovněž mnohem vyšší, než je tomu u projektů individuálních, a tomu také odpovídají jejich lidovější ceny. Především ale platí, že podoba typového domu, jaká se vám nabízí v našem katalogu, není nutně konečná. Berte ji spíše jako možnost, která je dále otevřena vašim návrhům a přáním. Můžete požádat o změnu dispozic, přístavbu, zvednutí sklonu střechy a tak dále. V závěru se vaše stavba vůbec nemusí podobat tomu, co původně katalog nabízel!

Toužíte po severském stylu bydlení? Realizujeme také finské domy na klíč

To jsou atributy, jimiž se mohou pyšnit finské domy. Tyto dřevostavby, stavěné ze srubových trámů, se nejlépe vyjímají proti pozadí lesa či na břehu vodních ploch a jsou ideálními domy k rekreaci. To ale neznamená, že snad nejsou v některém ohledu plnohodnotným domem. Naopak, nechybí jim vůbec nic k pohodlnému celoročnímu bydlení. Finské domy boří všechny mýty o dřevostavbách – jsou odolné proti vnějším vlivům, jsou snadno vytápěné a nabízí zdravé mikroklima s optimální vlhkostí po celý rok.

Přirozenost

Funkčnost

Ekologičnost

Úspora

Severský životní styl se stal v obecném povědomí synonymem pohody, zvolnění, komfortu a souladu s přírodou. Atmosféra našich finských staveb vám to pouze potvrdí. V tomto domu se snad ani stresovat nelze – přesvědčte se sami!

V naší nabídce nechybí ani řadové
domy na klíč

Řadové domy, na západ od nás velmi rozšířené, jsou zde stále podceňovanou variantou bydlení. Přitom jsou jednak levnější a co do míry komfortu si v ničem nemusí zadat s plnohodnotným domem, navíc s mnohem menšími provozními náklady – sousední domy se izolují navzájem. V řadovce lze tak ušetřit náklady na vytápění až o desítky procent! V zadním traktu pak máte k dispozici ještě pruh zahrádky. Dá se tak říci, že řadovka představuje optimální kompromis mezi bytem a rodinným domem.

Rostoucí domy na klíč jsou zde pro ty, kdo mají velké plány do budoucna

Koncept rostoucího domu je v nabídce stavebních firem poměrně novým, ale přitom jde o velmi praktické řešení. Tyto domy jsou od počátku plánovány tak, aby je bylo v budoucnu možné bez komplikací rozšiřovat – přidat patro s podkrovím, udělat přístavbu, zkrátka přizpůsobit je vašim budoucím potřebám. Mladý pár si tak může například velmi levně pořídit malý přízemní domek, a jak se bude postupně rodina rozšiřovat a měnit se její prostorové nároky, nebude třeba poohlížet po jiném domě. Domek se zkrátka hladce, nenáročně a s minimálními náklady rozšíří.

K přírodě šetrná dřevostavba

Životnost, která si v ničem nezadá se zděnými domy

Rychlá výstavba za každého počasí

Větší obytná plocha

Dům, který roste s vaší rodinou? U nás nic nemožného. Zařiďte si s námi bydlení pro každou fázi vašeho života!

Pro bezbariérový provoz jsou ideální přízemní domy na klíč

S přibývajícím věkem nebo po úrazu mohou schody začít představovat překážku. V takovém případě je přízemní, bezbariérový dům požehnáním z nebes. Takový domek nemusí být ale pouze stavbou pro stáří. Každý na něm ocení velice snadnou údržbu, jakož i vzdušnost a bezprostřední propojení se zahradou. Může jít o ideální řešení pro pár či menší rodinu.

Prostor a soukromí – to jsou naše patrové domy na klíč

Patrové domy jsou žádanou a univerzální klasikou z mnoha dobrých důvodů. Při menší zastavěné ploše nabízejí mnohem větší plochu užitnou, patro navíc umožňuje ideálně oddělit život pracovní a společenský od odpočinkového a soukromého, což je ideální především pro rodiny s dětmi. Patrové domy mají také menší tepelné ztráty. A schody mají jednu nespornou výhodu – neustále vás udržují v kondici!

Prostor a soukromí – to jsou naše patrové domy na klíč

Patrové domy jsou žádanou a univerzální klasikou z mnoha dobrých důvodů. Při menší zastavěné ploše nabízejí mnohem větší plochu užitnou, patro navíc umožňuje ideálně oddělit život pracovní a společenský od odpočinkového a soukromého, což je ideální především pro rodiny s dětmi. Patrové domy mají také menší tepelné ztráty. A schody mají jednu nespornou výhodu – neustále vás udržují v kondici!

Kompaktnost, soukromí a tepelná úspora – užijte si výhody patrového domu. S námi můžete v jednom takovém bydle v co nejkratším čase!

Panelové domy na klíč od nás znamenají snadnou a rychlou montáž i příznivou cenu

Dokážeme pro vás zrealizovat výstavbu domů z prefabrikovaných panelů, na nichž není zdaleka příznivá pouze jejich cena. Panely nenabízí o nic menší variabilitu staveb než jakýkoliv jiný materiál a doba výstavby je s nimi navíc nesrovnatelně nižší. Zdaleka se nejedná o jakkoliv „odfláknuté“ řešení. Panelové domy od nás vám nabízí:

  • vysokou kvalitu zpracování
  • snadné vytápění
  • ekologické bydlení
  • dlouholetou záruku na konstrukční systém
  • možnost snadno a libovolně rozšiřovat do budoucna.

Naše venkovské domy na klíč zapadnou do krajiny, jako by v ní stály odjakživa

Bez zbytečné extravagance a nevhodného architektonického tvarosloví, které by rušilo vesnický ráz, tyto domy navenek vizuálně dokonale ladí s tradiční zástavbou české vesnice. Přitom nabízejí perfektní komfort a moderní vybavení, které vyhoví i těm nejpřísnějším nárokům. Nebuďte lhostejní k tomu, jak bude váš dům působit, až bude zasazen do okolí – pro bydlení na vesnici si od nás nechte postavit venkovský dům!

Zvolte dům s respektem k tradici a krajině – zvolte malebný venkovský dům, u nějž máte zároveň jistotu veškerého pohodlí. V těchto stavbách se snoubí staletími osvědčené formy s požadavky kladenými moderním životem!

Je libo zaoceánský styl? Americké domy na klíč by vám mohly vyhovovat

Každý je zná přinejmenším z filmů – stylově nezaměnitelné, prostorné domy na předměstí amerických či kanadských měst se vtiskly do povědomí celého světa. Zatímco v místních podmínkách se nejedná o rozšířenou stavbu, naše nabídka obsahuje i domy tohoto typu. Jejich předností je kromě estetického vzhledu také levná výstavba – jedná se především o dřevostavby – a nízkonákladový provoz. Často na adresu amerických staveb zaznívá kritika ohledně jejich nekvalitního provedení, daného specifickou filosofií – domy jsou tam vnímány spíše jako spotřební zboží a často střídají majitele. My ale využíváme špičkové technologie a myslíme evropsky – domy stavíme, jako by měly vydržet věčně.

Netradičně netradiční materiál pro váš domov – to jsou kamenné domy na klíč

Vedle dřeva je kámen nejstarším stavebním materiálem známým člověku. V naší kotlině nicméně již dávno v drtivé většině ustoupil cihle a existující kamenné domy u nás jsou převážně staršího data. To neznamená, že se kamenné novostavby zcela vytratily a v dnešní době vůbec není problémem postavit vám v nejvyšší řemeslné kvalitě dům z tohoto materiálu, který bude odpovídat standardům kladeným na moderní bydlení a navíc bude mít svou nezaměnitelnou estetiku.

Kamenné stavby se pojí s počátky lidské civilizace. Stejně dobře, dokonce ještě lépe, ale mohou sloužit i v současnosti. Moderní stavební a vytápěcí technologie umožňují snadný provoz i u domu z kamene. Navíc vás tento netradiční materiál odliší od průměrné stavební produkce!

>