Již šest let stavíme pro vás

Na stavebním trhu se pohybujeme od roku 2013. Za tu dobu jsme nasbírali dostatečné know-how k tomu, abychom byli schopni dodávat stavby v prvotřídní kvalitě.

Vaše přání jsou pro nás na prvním místě

Nemusíte se omezovat pouze na domy z naší nabídky. Přijďte s vlastní představou o tom, jak by měl váš dům vypadat, a my se postaráme o to, aby se stala skutečností.

Garance spokojenosti

Za včasné a kvalitní dodání stavby ručíme. Tým našich stavitelů je sehraný a má mnohaleté zkušenosti na stavbách.

Papírování vyřešíme za vás

Projektová dokumentace, územní rozhodnutí, stavební povolení – nic z toho řešit nemusíte. O veškeré papírování se postaráme sami.

Vyberte si dům na klíč do 1,5 milionu z naší nabídky, nebo přijďte s vlastním návrhem

Umíme více, než jen katalog

Z palety domů v našem katalogu si vybere téměř každý. Rádi si ale vyslechneme vaše vlastní požadavky a uděláme vše pro jejich splnění. Snažíme se ve všem zcela přizpůsobit potřebám zákazníka a najít nejschůdnější cestu k jejich realizaci. A to v co nejrychlejším čase a nejvyšší kvalitě.

Podělte se s námi o představu o vašem budoucím domově. Pokud se „nenajdete“ v žádném z typových domů, zrealizujeme váš projekt individuálně, do posledního detailu.

Rodinné domy na klíč do 1,5 milionu

Rodinné domy na klíč patří k nejžádanějším stavbám do 1,5 milionu. Jejich rostoucí obliba je umocněna také výhodnými hypotékami, na něž lze v této cenové relaci dosáhnout. Rodinné, ale i další domy jsme schopni dodat v mnoha variantách, které zahrnují domy

  • Montované
  • Nízkoenergetické a pasivní
  • Zděné
  • Dřevostavby
  • Ekologické

Montované domy na klíč do 1,5 milionu

Na stavbu montovaných domů dodáváme předem vyrobené díly, které se poskládají dohromady. Jedná se o rychlý a jednoduchý typ výstavby. Přednosti těchto domů ale nekončí pouze u toho. Díky zlepšujícím se technologiím dávno neplatí, že montovaná stavba je cosi odbytého. Dnes tyto stavby představují plnohodnotnou alternativu ostatním typům domů. Menší tloušťka obvodové konstrukce těchto staveb znamená rovněž větší podíl užitného prostoru na celkové ploše domu.

Nízkoenergetické domy na klíč do 1,5 milionu

Nabízíme vám domy, které vám zásadně ušetří náklady spojené s jejich vytápěním. Během stavby kvalitně zhotovujeme konstrukce, nepodceňujeme detaily a bereme v úvahu lokální klimatické podmínky a tvar domu. Úspora při vytápění může být u nízkoenergetických domů oproti běžným novostavbám více než poloviční. Navíc šetříte nejen svou peněženku, ale i životní prostředí.

Zděné domy

Pokud na stavbu nespěcháte, může vám vyhovovat právě zděný dům. Cihla zůstává z dobrého důvodu zdaleka nejrozšířenějším materiálem při stavbě nových domů. Zděný dům má dlouhou životnost a odolnost vůči živlům, jakož i výborné akumulační schopnosti. Sice se v zimě pomaleji vytápí, dokáže zato po dlouhou dobu udržet teplo a v létě naopak déle odolávat horku. Sympatická je na cihlových stavbách rovněž schopnost zdiva propouštět vlhkost – takzvaně „dýchat“.

Díky zvolenému materiálu je likvidita cihlového domu i v případě následné potřeby prodeje vysoká, takže v žádném případě neproděláte! Pořiďte si jeden takový dům právě u nás!

Dřevostavby

Dřevostavby se stávají stále oblíbenějšími a přirozeně tak nechybí ani v naší nabídce. Důvodů, proč se rozhodnout pro dřevostavbu, mnoho. Například rychlost stavby - oproti cihlovému domu až o několik měsíců rychlejší. Dalším plusem dřevostaveb je snadnost vytápění v zimě, minimalizující náklady. Díky tenkým příčkám nabízí dům více prostoru, aniž byste se museli bát přenosu zvuku, jelikož dřevostavby jsou stavěny z několika vrstev materiálu, který prostor dokonale odhluční.

Ekologické domy

Tyto domy jdou co do šetrnosti k přírodě ještě o krok dále, než domy nízkoenergetické a pasivní. Staví se z materiálů, jejichž zpracování zanechává co nejmenší uhlíkovou stopu a které jsou dále recyklovatelné. Teplo i energii čerpají ekologické domy z obnovitelných přírodních zdrojů, jsou tak maximálně soběstačné.

Řešení na klíč představuje časově i finančně úspornou metodu stavby domu. Jediný dodavatel je garantem veškeré včasně i kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat – zařídíme, abyste mohli bydlet rychle a bez stresu!

>