• MÁME ZA SEBOU 6 LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU STAVEBNICTVÍ
  • GARANCE SPOKOJENOSTI
  • “ALL INCLUSIVE” – VEŠKERÉ DETAILY, DOKUMENTACI I PAPÍROVÁNÍ OHLEDNĚ STAVBY ZAŘÍDÍME
  • ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE, ZARUČUJÍCÍ DLOUHOU ŽIVOTNOST DOMU
  • ZÁRUKA DOBŘE ODVEDENÉ PRÁCE, ZA NÍŽ ZODPOVÍDÁ TÝM SEHRANÝCH PROFESIONÁLŮ
  • OBROVSKÁ ČASOVÁ ÚSPORA OPROTI STAVBĚ SVÉPOMOCÍ

Proč si vybrat dům na klíč do 2 milionů právě u nás?

Díky výše uvedeným důvodům představuje stavba domu na klíč u nás výhodnou a pohodlnou alternativu stavbě svépomocí. Rádi s vámi navíc zkonzultujeme veškerá vaše přání, týkající se eventuálních úprav vašeho domu, a vyjdeme vám vstříc. A nakonec vám předáme klíčky k vysněnému bydlení.

Jak budete jednou ve svém, už nebudete chtít měnit. Nebude totiž třeba – námi postavené domy vyhoví nejen vašim představám, ale i nejvyšším technologickým nárokům. Neotálejte dlouho s rozhodováním a najděte s námi svůj budoucí domov!

 

Níže uvádíme typy domů, které jsou v dané cenové relaci zastoupeny nejčastěji. Zpravidla se jedná o domy rodinné. Máte-li zájem o stavbu jiného typu, rádi vám vyjdeme vstříc dle vašich preferencí a požadavků.

 

Rodinné domy na klíč do 2 milionů

Jsou nejžádanějšími stavbami za tuto cenu. Rodinné, ale i další domy nabízíme v řadě variant na základě použitého materiálu i technických specifikací. Tyto varianty zahrnují:

 

Pasivní a nízkoenergetické domy na klíč do 2 milionů

Nízkoenergetické domy znamenají řadu ekonomických i ekologických pozitiv. Díky našim speciálním stavebním postupům, volbě materiálů a přídavných technologických zařízení můžete takový dům vytápět s minimálními náklady a šetřit tak neobnovitelné přírodní zdroje energií. Jsme schopni postavit vám i dům, odpovídající přímo pasivnímu standardu, který bude ještě úspornější.

Záleží vám na životním prostředí? Pořiďte si jeden z našich úsporných domů a ušetříte nejen přírodu, ale i náklady!

Zděné domy

Tradiční zděné domy s sebou stále nesou spoustu výhod. V zimě dokáží lépe akumulovat teplo uvnitř, v létě se zase méně přehřívají. Mají vynikající schopnost poradit si s vlhkostí a jsou všeobecně odolnější vůči vnějším vlivům. Cihlové stavby mají též vysokou likviditu a při jejich případném prodeji nebudete mít o zájemce nouzi.

Dřevostavby

Potěšíme vás rychlostí výstavby, která je i o několik měsíců kratší než u cihlových domů. Díky vlastnostem dřevostavby dům vytopíte snadno a s minimálními náklady. Obytná plocha je větší, jelikož příčky stavby jsou tenčí, což není na úkor ticha a klidu – jednotlivé stavební vrstvy prokládáme totiž materiálem, který místnosti navzájem akusticky odhluční.

 

Montované domy

Montovaný dům se od ostatních odlišuje způsobem výstavby – některé kusy domu máme předem vyrobeny a celou stavbu smontujeme na místě jako skládačku. Jedná se o nejrychlejší typ výstavby domu na klíč, přičemž na kvalitě neslevujeme ani o píď.

Nevybrali jste si? Nabízíme toho ještě mnohem více.

Portfolio námi nabízených staveb je ještě mnohem širší. Nabízíme domy všech typů a kategorií v nejrůznějších cenových relacích. Chcete mít nablízku rodiče nebo příbuzné? Postavíme vám dvougenerační dům. Toužíte po chatě nebo chalupě? Rekonstruujete? Potřebujete pouze hrubou stavbu či základovou desku? Dokážeme vyhovět těmto i mnoha dalším požadavkům! Stačí se na nás obrátit.

Dům od nás vám vydrží až do konce života. Proto je důležité ladit jeho stavbu do nejmenších detailů. Vše s vámi probereme, poradíme vám a váš dům přizpůsobíme vašim přáním, neváhejte nás proto kontaktovat!

 

>