Typové i individuální projekty

V našem katalogu naleznete množství typových luxusních domů a vil na klíč, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů. V případě, že máte o Vašem budoucím bydlení jasnou představu, jsme připraveni vytvořit individuální návrh na míru konkrétní parcely a Vašich požadavků.

Moderní technologie

Od samotného začátku každého projektu usilujeme o vytvoření nadčasového prostoru, ve kterém se budou nový majitelé cítit dobře a zároveň zde budou využity nejmodernější technologie, které zajistí komfort a budou maximálně funkční.

Komplexní služby

Naší doménou je poskytování komplexních služeb. Rádi se postaráme o přípravu projektu, stavební a montážní práce i následné vybavení interiéru. Vytvoříme pro Vás projektovou dokumentaci a budeme Vaší prodlouženou rukou při jednání na úřadech o získání stavebního povolení.

Luxusní domy na klíč, které budou splněným přáním všech členů domácnosti

Ať už se rozhodnete pro některý z typových či individuálních projektů, vždy pro Vás najdeme nejlepší možné řešení, které bude respektovat Vaše očekávání, předpoklady dané parcely i územní plán.

Dokážeme obstarat vše od návrhu až po předání hotového domu. U nás máte vždy jistotu profesionálního přístupu a včasného plnění. Přijďte a přesvědčte se sami.

Luxusní vily na klíč, které následují současné trendy ve stavebnictví

Luxusní vily jsou zde pro ty z Vás, kteří touží po vysoce komfortním bydlení s dostatečným prostorem, kde si každý z členů domácnosti najde svůj kout.

Máme mnoho zkušeností s využitím moderních technologií a konstrukcemi typu betonových povrchů, velkých prosklených povrchů či velkoformátových obkladů.

Ve stavbách na klíč od naší společnosti se snoubí funkcionalita s požadovanou estetičností. Vedle nejnovějších technologií vybíráme pečlivě i veškeré materiály použité při hrubé stavbě a následně i v interiéru.

Ušetřete si spoustu starostí se stavbou domu či vily a přijďte až k hotovému. Postaráme se o všechny fáze projektu i komunikaci s úřady.

Individuální projekty luxusních rodinných domů na klíč uzpůsobíme Vašemu životnímu stylu

Nezáleží na tom, jestli jste orientováni na přírodu a klid, nebo je Vám blízký ruch velkoměsta a ve stejném duchu chcete i žít. Jsme připraveni vyhotovit návrhy i pro ty nejnáročnější klienty s konkrétní představou o budoucím bydlení.

Vždy naplno využíváme předností konkrétní parcely. U svažitých terénů využíváme moderních staveb členitých do několika výškových úrovní.

Ve všech fázích výstavby luxusního domu na klíč od nás můžete očekávat individuální přístup a nadstandardní úroveň poskytovaných služeb

  • Jsme připraveni naslouchat Vašim individuálním požadavkům a usilovat o plnění Vašich přání.
  • O Váš projekt se postaráme od základů až po kolaudaci.
  • Připravíme pro Vás jednostupňovou projektovou dokumentaci stavby.
  • Zajistíme pro Vás veškerou komunikaci s úřady týkající se vyřízení stavebního povolení.
  • Jako stavební firma s mnohaletými zkušenostmi jsme schopni zajistit hladký a bezproblémový průběh stavby kteréhokoliv typu.
  • Neustále se vzděláváme v oboru a udržujeme si přehled o všem, co je ve stavebnictví dlouhodobým i momentálním trendem.

Obraťte se na nás i v případě rekonstrukce a poptávky po jednotlivých stavebních pracích

Naše společnost je připravena postarat se Vám o rekonstrukci na klíč, nebo poskytnout konkrétní stavební práce.

Zaměřujeme se nejen na opravy exteriéru budov, ale rovněž i na vnitřní prostory, kde se vedle stavebních a montážních prací postaráme také o interiérový design. Poradíme Vám s vnitřním uspořádáním domu z hlediska praktického i estetického.

Navrhneme pro Vás interiér a zajistíme veškeré bourací, zednické, malířské a další práce.

Zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky a nechte si postavit dům, o kterém jste do té doby vždy jen snili. S námi bude cesta k Vašemu vysněnému bydlení výrazně jednodušší.

>