Jsme poskytovalé vysoce kvalitních služeb

Při výstavbě moderních domů na klíč je pro nás vždy na prvním místě spokojenost našich zákazníků, a proto bez ohledu na velikost projektu zajišťujeme vždy vysoce kvalitní služby. Individuální přístup pro nás není pouhým pojmem.

Máme tým kvalifikovaných specialistů

Na každém projektu se budou podílet pouze prověření odborníci, na které je spoleh. Jsme připraveni poskytnout Vám odborné poradenství a množství doplňkových služeb jako vyřízení stavebního povolení či zpracování projektové dokumentace.

Dodržujeme termíny - bez výjimky

Budujeme si reputaci solidní stavební společnosti, a proto vše, na čem se společně domluvíme, chápeme jako závazek. Stavbu Vám předáme vždy v očekávané kvalitě a předem stanoveném termínu.

Specifika moderních domů na klíč

Jako stavební firma se zabýváme projektováním a výstavbou moderních staveb, pro které jsou typické efektivní a do detailů propracované konstrukce působící nadčasovým dojmem. Kromě nadstandardního estetického hlediska splňují rovněž požadavky na maximální funkčnost a účelnost.

Našim klientům poskytujeme architektonicky originální návrhy splňující všechny požadavky pohodlného bydlení v energeticky úsporných domech, které rovněž následují předpoklady dané parcely. Samozřejmostí je i přizpůsobení vnitřních prostor nekonvenčnímu vzhledu exteriéru.

Jsme vždy otevřeni všem Vašim návrhům, proto pokud si nevyberete v naší široké nabídce typových projektů, připravíme pro Vás individuální návrh vysněného bydlení na míru.

Vsaďte na jistotu a svěřte nám Váš projekt. Ke všem zákazníkům přistupujeme s maximální péčí a odhodláním splnit přání, která by jiní označili za nesplnitelná!

Všem našim klientům nabízíme při výstavbě moderního domu na klíč komplexní služby

Součástí našich služeb nejsou jen stavby na klíč nejrůznějšího typu, ale rovněž i široké spektrum doplňkových stavebních a montážních prací.

Poskytované služby:

  • Pokrytí střechy
  • Pokládka všech typů podlah
  • Zemní a výkopové práce
  • Tepelná izolace fasád
  • Montáž stavebních konstrukcí a technologického vybavení

Můžete se na nás obrátit i v případě, že plánujete provést celkovou rekonstrukci Vaší nemovitosti a nechcete s tím mít žádné starosti. S rekonstrukcí na klíč máme bohaté zkušenosti a jsme připraveni je zužitkovat i při renovaci či přestavbě Vašeho domu.

Nedělejte si těžkou hlavu s rekonstrukcí svépomocí a svěřte Váš projekt do rukou našich zkušených odborníků, kteří pro Vás zajistí i veškeré formality na úřadech, bez kterých by stavba nemohla nikdy započít.

Co vše je nutné zajistit, než započnou stavební práce

Projektová dokumentace

Při vytváření projektové dokumentace stavby ctíme individuální požadavky klienta, specifika dané oblasti i omezení plynoucí z územního plánu. Našim klientům vždy předkládáme návrh s nejlepším možným řešením.

Vyřízení stavebního povolení

Při vyřízení stavebního povolení budeme prostředníkem mezi Vámi a příslušnými úřady. Budeme hájit Vaše zájmy a usilovat o to, aby schválená řešení korespondovala s Vaší individuální představou o vysněném bydlení.

Pomůžeme Vám i s návrhem a realizací vzhledu interiéru

Rádi pro Vás připravíme individuální projekt vybrané místnosti či celého domu. V rámci interiérového designu Vám předložíme základní výkresy, 3D vizualizaci a poradíme s výběrem jednotlivých materiálů, barev a konkrétních dekorací.

Naprosto všechny zakázky navrhujeme s vědomím, že chceme dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi estetickou krásou a praktičností.

Neváhejte se na nás obrátit. O Váš projekt se postaráme od konceptu až po kolaudaci.

>