TPS Komoda OTIS 4S v dubu artisan – Luxusní kus nábytku pro vaše interiéry

MODERNÍ ŠATY

Pokud patříte mezi lidi, kteří vyžadují nejen praktickost, ale i krásu ve svém domově, je pro vás tu moderní komoda OTIS 4S v barvě umělského dubu. Tento kus nábytku je elegantní, praktický a zároveň unikátní svou minimalistickou konstrukcí.

SERIE: OTIS

Komoda OTIS 4S patří do kolekce OTIS, která se stylem i funkcionalitou dokáže přizpůsobit jakémukoli interiéru. Designéři a výrobci nás přesvědčují o tom, že i jednoduchost dokáže být atraktivní a praktická.

MODEL: 4S

Tento model komody disponuje 4 zásuvkami, z nichž první je vyšší a zbylé 3 jsou umístěné níže. Do těchto zásuvek můžete vložit jakékoli drobnosti, které by jinak putovaly po domě.

BARVA: UMELSKÝ DUB

Přírodní barva umělského dubu je aktuálně velmi oblíbená, a proto se výrobci rozhodli pro ni i u tohoto kousku nábytku. Je to právě ta správná volba, pokud hledáte něco, co dokáže ozvláštnit interiér.

Pohodlné používání
Aby byla komoda co nejpohodlnější při používání, byly přidány stylové rukojeti. Ty se nachází na přední straně zásuvek a díky nim můžete bez problémů zásuvky otevírat i zavírat.

Velmi dobré zpracování
Když už si pořídíte nový nábytek, chcete mít jistotu, že bude co nejvíce kvalitní. U komody OTIS 4S nemusíte mít obavy, výrobce se totiž snažil o co nejlepší zpracování a důkladnou kontrolu kvality.

Nový typ kování, hladké strany bez koncovek
Pro větší komfort byl k novému typu kování věnován dostatek času a výsledek je více než uspokojivý. Komoda je hladká a bez koncovek, což zaručuje bezpečnost a bezproblémové používání.

Polský výrobce

Když si kupujete zahraniční nábytek, může být někdy problém s poradenstvím a servisem. V tomto případě si ale můžete být jistí, že výrobce z Polska si váží každého zákazníka a snaží se mu co nejvíce vyhovět.

Pokyny k sestavení

Všechny potřebné informace a pokyny k sestavení dostanete v balení spolu s komodou. Nemusíte mít tedy obavy z toho, že byste neměli návod, jak postupovat.

Interiér s komodou OTIS 4S

Moderní komoda s Kolekce OTIS je funkční a prostorný kus nábytku, který ozdobí interiér vaší ložnice, obývacího pokoje nebo dětského pokoje

Interiér s komodou OTIS 4S

Univerzální vzhled splní očekávání všech, kteří ocení kombinaci jednoduchosti a elegance

Závěr
Komoda OTIS 4S v barvě umělského dubu je ideálním doplňkem moderního interiéru. Je praktická, designově atraktivní a umožňuje uspořádání většího množství drobností. Pokud hledáte nábytek, který bude dokonale pasovat do vašeho bytu a zároveň splní všechny vaše nároky na kvalitu, je tato komoda tou správnou volbou. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si komodu OTIS 4S na www.brega.cz.