Vertikální stolice pro jídelnu s potahem z ekologické kůže – šedá/černá


Židle Vertical pro moderní jídelnu

Vertikální stolice pro jídelnu s potahem z ekologické kůže je nejen vkusným doplňkem do vašeho domova, ale také nezbytnou součástí jídelního koutku.

Zajímavý design svisle prošitých řas

Originalitu této židle podtrhuje svisle prošitý opěrák, který dodává do vašeho interiéru netradiční rozměr a osobitost. Opěra je navíc polštářovaná, což přidává na komfortu při dlouhých posezeních u jídelního stolu.

Židle Vertical s potahem z ekologické kůže

Kombinace šedé a černé ekokůže

Krásně do sebe ladí šedý a černý odstín ekologické kůže, který pokrývá jak sedák, tak i opěrku. Všechny prvky jsou pečlivě vyrobeny aby vám zajistily maximální pohodlí a odolnost při každodenním používání. Židle Vertical zkrátka poskytne úžasnou kombinaci kvality a elegance.

Kovový základ pro pevnost a stabilitu

Kovová konstrukce židle zaručuje stabilitu a pevnost židle při každém použití. Tato sestava zároveň umožňuje snadné vyčištění povrchu židle, takže si vždy užijete nejvyšší hygienu a čistotu.

Detail židle Vertical s potahem z ekologické kůže

Vyberte si tu správnou barvu a užívejte si vaše jídlo v naprostém pohodlí

Vyberte si tu správnou barvu pro vaše jídlo a pro vás samotné. Židle Vertical je dostupná v dokonalé černé a šedé barvě, které se dokonale hodí k modernímu jídelnímu stolu.

Zároveň si můžeš koupit potah na lavici v podobné barvě a vytvořit tak dokonalou kombinaci pro vaši jídelnu.

Nečekejte ani den déle, stáhněte si aplikaci BREGA.cz a nakupujte pohodlně z domova. S garancí kvality a spokojenosti od BREGA.cz.